Tellimine

Kauba väljavalimise järel tuleb toode/tooted lisada ostukorvi.

Ostukorvi saate näha, kui klikite kodulehe päises olevale „Ostukorvi“ nupule.

Ostukorvis on nähtavad kõik sinna lisatud tooted nimekirjana ning iga toote kohta on kuvatud soovitud hulk (tk) ja hind. Samuti kogu ostukorvi maksumus.

Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule „vormista ost“.
Tellimuse vormistamiseks palume täita kohaletoimetamiseks vajalikud andmed. Kui soovite toote saata kellelegi teisele – näiteks kingituseks, palume aktiveerida kohaletoimetamine teisele aadressile ning sisestada paki vastuvõtja andmed.

Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile ettemaksuarve, mis on võimalik tasuda koheselt pangalingi kaudu. Arve kinnitatud tellimusest saadetakse ka teie e-posti aadressile.

Tooted tarnime teile kuni 3 nädala jooksul peale arve tasumist.
Soovime teile meeldivaid ostukogemusi meie veebipoes!

Makseviisid

Pangalingid
Swedbank ja SEB Pank. Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile.

Tellimuse alusel
Saate tasuda tellimuse alusel. Tellimus saadetakse teie e-posti aadressile, mille alusel saate teha ülekande oma pangakontolt.

Toote hind

Kõik hinnad www.jahiratsu.ee veebipoes sisaldavad käibemaksu 20%. Hinnad on kuvatud eurodes (€).

Ostudele lisandub transpordi hind vastavalt Kliendi valitud tarneviisile.

Kauba üleandmise ja saatmise kord

Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib www.jahiratsu.ee tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.

Toodete tarne võtab aega kuni 3 nädalat.

Eelnevalt näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad arve tasumise hetkest.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.

Info edastamise kord

Tellimuse kinnituse järel kuvatakse ekraanile arve, mille saate tasuda mugavalt pangalingiga (Swedbank, SEB) või teistes pankades siseriikliku maksena. Andmed siseriikliku makse sooritamiseks leiate peale tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arve lehelt.

Tellimuse kinnitamisel saadetakse tellimuse kokkuvõte ka tellimuse vormistamise käigus märgitud e-posti aadressile.

Privaatsustingimused

Kõiki www.jahiratsu.ee e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

www.jahiratsu.ee rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Tagastamisõigus ja garantii

www.jahiratsu.ee veebipoest ostetud kaubale kehtib teile alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastamisõigus. Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule.

  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.
  • Kauba tagastamiseks tuleb esitada meile avaldus e-posti aadressil jahiratsu@gmail.com 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.
  • Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja sel puhul esialgset transporditasu ei hüvitata (välja arvatud juhul kui tagastatud kaup ei vasta tellitule).
  • Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode/tooted tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.
  • Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse teile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega.