WSH Hippo-Ex-Laminitis Laminiidi Raviks

laminitis

WSH Hippo-Ex-Laminitis Laminiidi Raviks

68.00

200g lisandsööt laminiiti põdevatele hobustele ja ponidele. See parandab soolte ja maksa toimimist. Peamiseks toimeaineks on maailmas patendeeritud peptiid, mis aitab töödelda suhkruid, millest maksal jõud üle ei käi, mis omakorda tähendab, et Hippo-Ex-Laminitis teeb kahjutuks laminiiti põhjustavad ained. Taastab soolestiku mikrofloora tasakaalu ja toetab maksa, eemaldades mürgised ained.

Koostis: koliin, magneesium, müoinositool, peptiidid, räni, B1 ja B5 vitamiinid, C vitamiin, ensüümide aktiivsus fruktaani lagundamisel ja reguleerimisel. 100g sisaldab – toorrasva 0%, suhkruid 0% ja toorvalku 4,1%.

Kasutamine: Pulber tuleb jagada söögikordade vahel ja segada toidu sisse. Ennetamiseks – Iga kolme päeva tagant, 1 mõõdukopsik (5g) söögi sisse.  Tõsise probleemi raviks – vähemalt 3-4 nädalat, iga päev 1 kopsik (5g) sööda sisse, seejärel anda 1 kopsik iga kolme päeva järel. Kui probleem naaseb, tuleb jätkata igapäevast annustamist. Peale taastumist – konsulteerida sepaga, kuna pikaajaline laminiit võib põhjustada kapjade deformeerumist, liikumine võib olla valulik ka mõni aeg peale tervenemist, soovitav on kasutada massööride abi, abiks tuleb ka igapäevane jalutamine ja kordetamine.

Laos

Kategooria: .

Tarneaeg kuni 3 nädalat.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “WSH Hippo-Ex-Laminitis Laminiidi Raviks”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga